Tłumaczę nowoczesne technologie w sposób prosty i zrozumiały

Tłumaczę nowoczesne technologie w sposób prosty i zrozumiały

5

Własnych firm, które rozwinąłem


7

Lat praktyki biznesowej


100%

Zaufania osób, którym pomagam


+970

Przeszkolonych osób


Nie jesteś pewny, w którym kierunku chcesz się rozwijać?
A może masz już swoją firmę i chciałbyś usprawnić jej działanie, a także zwiększyć zyski?

Nazywam się Przemysław Rochon i od 7 lat jestem przedsiębiorcą, który uczy ludzi zmiany mentalności finansowej. Pokażę Ci, jak spojrzeć na swój biznes, finanse i życie w zupełnie inny sposób. Tam, gdzie inni widzą problem, ja widzę nieszablonowe rozwiązania. Na wszystko patrzę z perspektywy szans. Może to banalne, ale właśnie ta jedna, bardzo ważna dla mnie rzecz pozwoliła mi osiągnąć w życiu sukces.

Jeśli tylko chcesz, to pomogę Ci krok po kroku zbudować solidny biznes, który na siebie zarabia. Pokażę Ci świat, w którym pieniądze leżą na ziemi. Ty musisz się tylko po nie schylić i je podnieść.

Jak to jest, że jedni mają, a inni nie?

Wyobraźcie sobie małego chłopca, który zaczyna myśleć o pieniądzach. Brzmi poważnie i zabawnie, co? To nie jest nic wielkiego. On po prostu zastanawia się, jak to jest, że jedni dorośli mają pieniądze, a drudzy nie. I bardzo chce się dowiedzieć, dlaczego tak się dzieje.

Jak już się pewnie domyślacie, tym małym chłopcem byłem ja! Kiedy trochę podrosłem, zacząłem też więcej rozumieć – obserwowałem ludzi, którzy do czegoś doszli w swoim życiu. Patrzyłem na to, jak postępują i wyciągałem wnioski. Zaczęło się bardzo niewinnie.

Pewnego dnia zdałem sobie sprawę z tego, że ludzie którzy doszli do czegoś w swoim życiu musieli robić pewne rzeczy inaczej. Dlatego zacząłem ich obserwować, uczyć się i wyciągać wnioski. Już od dziecka interesował mnie temat pieniędzy i to, co decyduje o sukcesie ludzi.

Pierwsze poważne pieniądze i własna firma

Kiedy skończyłem 18 lat, otworzyłem swój pierwszy rachunek maklerski. Fakt, to już nie brzmi tak niewinnie, ale od tego wszystko się zaczęło. Kiedy moi rówieśnicy kończyli studia, ja operowałem już wystarczająco dużym kapitałem, aby kupić sobie mieszkanie.

Moja pierwsza firma okazała się niewypałem i kosztowało mnie to 50 000 złotych. To była idealna lekcja biznesowa dla młodego chłopaka z małego miasteczka. W sumie prowadziłem 5 biznesów, z których 3 z nich rozwinąłem od zera. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zainwestowałem ponad 27000 zł w reklamę, marketing, szkolenia i konsultacje, aby jeszcze lepiej zgłębić wiedzę na temat optymalizacji działań i zwiększania zysków w firmie.

Metodą prób i błędów, drogą pełną sukcesów, ale też porażek, doszedłem do punktu, w którym znajduję się teraz.

Teraz wiem, co zrobić, żebyś Ty miał pieniądze

Dziś mogę powiedzieć o sobie, że jestem otwartym na nowe trendy doświadczonym przedsiębiorcą. Doskonale łączę ze sobą świat realny z światem online, bo wiem, że w biznesie idą one ze sobą w parze. Mój główny cel?

Nauczyć innych ludzi jak spojrzeć na to, co ich otacza z zupełnie innej perspektywy. Nauczyłem się patrzeć na wszystko z perspektywy szans. Tam, gdzie ludzie widzą problemy, ja wskażę im nieszablonowe rozwiązania.

Szukasz osoby takiej, jak ja? W takim razie, czekam na Twoją decyzję. Zaufaj mi. Razem możemy dokonać wielkich rzeczy!

Kontakt
>